۱۳۹۸ دوشنبه ۲۵ شهريور
معارفه رييس دانشكده علوم جغرافيا و برنامه ريزي
مراسم معارفه رييس دانشكده علوم جغرافيا و برنامه ريزي با حضور دكتر طالبي رييس دانشگاه،دكتر شاقول معاون آموزشي و جمعي از اعضاي هيات علمي و كاركنان اين دانشكده برگزار شد.
 

به گزارش وب سايت خبريuinews دكتر هوشنگ طالبي رييس دانشگاه اصفهان در اين مراسم ضمن معرفي دكتر عباس اميني فسخودي به عنوان رييس دانشكده علوم جغرافيا و برنامه ريزي از خدمات دكتر حجت اله يزدان پناه تقدير به عمل آورد.

بنا به گزارش مذكور دكتر طالبي در ادامه ضمن اشاره به سير تحول در دانشگاه ها اظهار داشت: چهار بازه زماني را بايد در بحث تاريخي دانشگاه ها مد نظر داشته باشيم. دانشگاه هاي نسل اول آموزش محور و مبتني بر فعاليت هاي تعليمي بوده كه با گذار از اين مرحله به دانشگاه هاي نسل دوم رسيديم كه عموما پژوهش محور و مبتني بر فعاليت هاي تحقيقاتي بود. در مرحله بعدي با ظهور تحقيقات كاربردي و نياز محور، دانشگاه هاي نسل سوم شكل گرفتند كه عموما" كارآفريني مبتني بر حل مسائل جامعه با رويكرد علمي و نظام يافته بوده و هستند و نهايتا" انتظار مي رود، دانشگاه اصفهان نيز به سمت حل مساله كه اصطلاحا" دانشگاه هاي نسل چهارم است حركت تند و باشتابي داشته باشد.   

دكتر طالبي در ادامه دانشكده علوم جغرافيا را يكي از......
 
براي مطالعه كامل اين خبر بر روي لينك كليك نماييد. 
تاریخ:
1398/06/05
تعداد بازدید:
400
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الكترونيكي شما
شماره تلفن
توضيحات
تغییر کد امنیتی
كد امنيت
Powered by DorsaPortal