۱۳۹۹ يکشنبه ۱۶ آذر
FA
دانشگاه اصفهان
جلسه كميسيون تلفيق شوراي اسلامي شهر با حضور هيات رييسه دانشگاه اصفهان
جلسه كميسيون تلفيق شوراي اسلامي شهر با حضور هيات رييسه دانشگاه اصفهان به منظور ارايه اطلاعات مربوط به ناحيه نوآوري و فناوري و طرح هاي توسعه دانشگاه اصفهان برگزار شد.

 با دعوت رييس شوراي شهر، رياست دانشگاه و جمعي از معاونين و مديران دانشگاه با حضور در كميسيون تلفيق شوراي شهر ، ناحيه نوآوري دانشگاه اصفهان را معرفي كردند. 

به گزارش وب سايت خبريuinews دكتر هوشنگ طالبي رييس دانشگاه اصفهان در اين جلسه اظهار داشت: دانشگاه اصفهان به عنوان قديمي ترين دانشگاه مركزي كشور همواره منشا خدمات و اثر بخشي در سطح ملي و بين المللي بوده است.

وي در ادامه با اشاره به تاريخ تاسيس دانشگاه اصفهان و سير تحولات اين مركز علمي از سال 1325 تا كنون بر اثر گذاري دانشگاه اصفهان در ساختار شهري تاكيد و تصريح نمود: خدمات و سرويس هاي متقابل دانشگاه و شهر اصفهان از دلايل گسترش شهر به سمت جنوب بوده است. در سال هاي اخير با گسترش رشته ها و گسترش شهر به سمت جنوب شهر عملا" دانشگاه اصفهان در بافت شهري قرار گرفته و خدمات متقابل شهر و دانشگاه و همچنين نقش دانشگاه اصفهان بر توسعه شهري بسيار مشهود شده است.

دكتر طالبي در ادامه به تشريح طرح جامع كالبدي دانشگاه اصفهان پرداخت و اظهار داشت: در سال هاي اخير طرح جامع كالبدي دانشگاه اصفهان را شروع نموديم. در اين طرح به بازنگري وظايف دانشگاه مبتني بر نيازهاي جامعه تاكيد و در واقع وظايف دانشگاه علاوه بر انتقال دانش و تربيت نيروي انساني متخصص و توليد دانش، عرضه خدمات به جامعه نيز تعريف شده است.

رييس دانشگاه در ادامه تصريح نمود: دانشگاه اصفهان در گذر زمان در دو حوزه ساختار و ماموريت دستخوش تحولات بزرگي شده است كه ............................
 
براي مطالعه اين خبر بر روي لينك كليك نماييد.  
تاریخ:
1399/04/03
تعداد بازدید:
3295
منبع:
Powered by DorsaPortal