۱۴۰۰ يکشنبه ۱۰ مرداد
FA
دانشگاه اصفهان
هدف طرح تعاون بین دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، حمایت دانشگاه های بزرگ از موسسات و مراکز آموزش عالی کوچک و نوپا است
دکتر هوشنگ طالبی رییس هیات نظارت و ارزیابی آموزش عالی استان اصفهان در سی و پنجمین جلسه هیات نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت آموزش عالی استان که به صورت مجازی برگزار گردید، هدف طرح تعاون بین دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی را حمایت دانشگاه های بزرگ از موسسات و مراکز آموزش عالی کوچک و نوپا دانست.

دکتر هوشنگ طالبی رییس هیات نظارت و ارزیابی آموزش عالی استان اصفهان در سی و پنجمین جلسه هیات نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت آموزش عالی استان که به صورت مجازی برگزار گردید، هدف طرح تعاون بین دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی را حمایت دانشگاه های بزرگ از موسسات و مراکز آموزش عالی کوچک و نوپا دانست.

به گزارش وب سایت خبریuinews رئیس هیات نظارت و ارزیابی آموزش عالی استان ضمن تبریک آغاز چهل و سومین بهار آزادی و تقدیر و تشکر از فعالیت‌ها و اقدامات گرفته توسط دبیرخانه، هیات نظارت و ارزیابی آموزش عالی استان اصفهان را یکی از هیات های برتر در بین استان‌های کشور معرفی کرد. وی افزود؛ مشارکت فعال اعضای هیات استان در مباحث مربوط به حوزه نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت مراکز آموزش عالی استان موجب شده است استان اصفهان از سوی دفتر نظارت و ارزیابی وزارت عتف به عنوان هیات برتر سال 98 انتخاب و معرفی شود. همچنین به لطف خدا این هیات توانسته است در سال 99 نیز دستاوردهای ارزشمندی را در راستای ایفای وظایف خود کسب کند که جا دارد از زحمات و تلاش‌های اعضای هیات نظارت تشکر و قدردانی شود.

برای مطالعه این خبر بر روی لینک کلیک نمایید.  
تاریخ:
1399/12/05
تعداد بازدید:
3908
منبع:
Powered by DorsaPortal