۱۴۰۰ يکشنبه ۱۰ مرداد
FA
دانشگاه اصفهان
تفاهم نامه همکاری بین بنیاد روسکی میر و دانشگاه اصفهان جهت استقرار مرکز زبان روسی در دانشگاه اصفهان
سرکنسول روسیه در اصفهان به اتفاق هیات همراه ضمن دیدار با دکتر طیبی مشاور رییس دانشگاه اصفهان در امور بین الملل، بر تحکیم روابط علمی و آموزشی دانشگاه های دو کشور تاکید نمود.

به گزارش وب سایت خبریuinews تفاهم نامه همکاری بین بنیاد روسکی میر و دانشگاه اصفهان فی مابین آقای ولادیمیر کوچین مدیر اجرایی بنیاد  از یک سو و دکتر سید کمیل طیبی مشاور رئیس دانشگاه در امور بین‌الملل و مدیر دفتر همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه اصفهان منعقد و امضا شده است.

بنا به گزارش مذکور آقای بوریس میستروف سرکنسول روسیه در اصفهان در دیدار با دکتر طیبی ضمن تحویل تفاهم نامه امضا شده، بر تحکیم روابط بین دانشگاه های دو کشور تاکید نمود.

وی همچنین ضمن اهدای پیام کتبی تبریک عید نوروز به دکتر طیبی مشاور رییس دانشگاه در امور بین الملل و دکتر نصرتی عضو هیات علمی گروه زبان و ادبیات روسی دانشگاه اصفهان اظهار داشت: به رغم همه گیری بیماری کرونا، خوشبختانه شاهد گسترش تعاملات مستقیم آن دانشگاه با بنیاد روسکی میر بوده ایم و امیدواریم این همکاری ها بیش از پیش توسعه پیدا کند.

شایان ذکر است دکتر سید کمیل طیبی مشاور رئیس دانشگاه در امور بین‌الملل و مدیر دفتر همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه اصفهان نیز ضمن ابراز خرسندی از امضای تفاهم نامه همکاری بنیاد روسکی میر اظهار داشت: امید است با این تفاهم نامه صفحه ی جدیدی در روابط دانشگاه های دو کشور در زمینه های آموزشی و پژوهشی برقرار گردد. وی در ادامه بر لزوم استقرار بنیاد روسکی میر به عنوان مرکزی در اصفهان و تداوم همکاری های دوجانبه تاکید نمود.

دکتر طیبی از برگزاری جشنواره هفته اصفهان ، سنت پترزبورگ از 22 تا 24 فروردین 1400 خبر داد و تصریح نمود: ............................................
 
برای مطالعه این خبر بر روی لینک کلیک نمایید.  
تاریخ:
1399/12/25
تعداد بازدید:
3300
منبع:
Powered by DorsaPortal