۱۴۰۰ يکشنبه ۱۰ مرداد
FA
دانشگاه اصفهان
امضای قرارداد همکاری گروه صنعتی انتخاب الکترونیک آرمان و دانشگاه اصفهان
قرارداد همکاری بین دانشگاه اصفهان به نمایندگی دکتر هوشنگ طالبی رییس دانشگاه و گروه صنعتی انتخاب الکترونیک آرمان به نمایندگی دکتر محمدحسین فهیمی در محل سالن اجتماعات معاون پژوهش و فناوری دانشگاه اصفهان، امضا شد.

قرارداد همکاری  بین دانشگاه اصفهان به نمایندگی دکتر هوشنگ طالبی رییس دانشگاه و گروه صنعتی انتخاب الکترونیک آرمان به نمایندگی دکتر محمدحسین فهیمی در محل سالن اجتماعات معاون پژوهش و فناوری دانشگاه اصفهان، امضا شد.

به گزارش وب سایت خبریuinews جلسه امضای قرارداد همکاری گروه صنعتی انتخاب الکترونیک آرمان و دانشگاه اصفهان با حضور دکتر هوشنگ طالبی رییس دانشگاه، دکتر ولی اله میرخانی معاون اداری و مالی، دکتر رسول رکنی زاده معاون پژوهش و فناوری، دکتر جواد راستی مدیر مرکز نوآوری و صنایع سرگرمی و سرپرست امور فناوری، مرکز رشد و کارآفرینی و  جمعی از مدیران ارشد گروه صنعتی انتخاب برگزار شد.

دکتر هوشنگ طالبی رییس دانشگاه اصفهان در این مراسم ضمن اشاره به منویات مقام معظم رهبری  در خصوص شعار سال 1400 با عنوان" تولید،پشتیبانی و مانع زدایی" اظهار داشت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در اول فروردین 1400، تولید داخلی یکی از مواردی است که در دوره تحریم و کرونا، بسیار موفق بوده است. رییس دانشگاه در ادامه افزود: خوشبختانه کارخانه اسنوا معطوف به گروه صنعتی انتخاب بزرگ ترین تولیدات داخلی را به خود اختصاص داده است و ما می توانیم با امضای این تفاهم نامه ضمن مانع زدایی از تولیدات داخلی پشتیبانی نماییم.  

دکتر طالبی تصریح نمود: نیروی انسانی خوب و کارآمد، زیربنای تولید  است و با داشتن دانش فنی می توان مرزهای تولید را به سمت فراملی توسعه و گسترش داد.

دکتر طالبی همچنین افزود: امضای این قرارداد و حضور گروه صنعتی انتخاب در دانشگاه اصفهان، پاسخ به ندای مقام معظم رهبری در سال 1400 است.

رییس دانشگاه همچنین تاکید نمود: ما برای انتخاب این راه، اتاق فکر تشکیل داده و با توجه به چشم انداز خوب و مثبت، اقدام به امضای قرارداد نمودیم. این قرارداد نه  فقط یک همکاری بین دانشگاه و گروه صنعتی انتخاب، بلکه نوعی الگو سازی برای دیگر فعالیت های آینده است. لذا برای منتشر کردن این الگو سازی، نیازمند افزایش ادبیات مشترک هستیم.

دکتر طالبی تصریح نمود: ..........
 
برای مطالعه کامل این خبر بر روی لینک کلیک نمایید.  
تاریخ:
1400/01/18
تعداد بازدید:
2772
منبع:
Powered by DorsaPortal