۱۴۰۰ جمعه ۲۶ شهريور
FA
دانشگاه اصفهان
انتصاب رییس دانشگاه اصفهان به عنوان رییس شورای بررسی موارد خاص استان
معاون وزیر و رییس سازمان و رییس شورای بررسی موارد خاص مرکزی طی حکمی، رییس دانشگاه اصفهان را به عنوان رییس شورای بررسی موارد خاص استان منصوب نمود.


معاون وزیر و رییس سازمان و رییس شورای بررسی موارد خاص مرکزی طی حکمی، رییس دانشگاه اصفهان را به عنوان رییس شورای بررسی موارد خاص استان منصوب نمود.

به گزارش وب سایت خبریuinews  دکتر مجتبی صدیقی معاون وزیر و رییس سازمان و رییس شورای بررسی موارد خاص مرکزی ظی حکمی دکتر هوشنگ طالبی رییس دانشگاه اصفهان را به مدت 2 سال به عنوان رییس شورای بررسی موارد خاص استان منصوب نمود.

متن حکم دکتر صدیقی به شرح زیر است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر هوشنگ طالبی

 رییس محترم  دانشگاه اصفهان

سلام علیکم

نظر به مراتب تعهد،تخصص و تجارب ارزشمند جناب عالی و به استناد تبصره های 1و3 ماده 4 آیین نامه شوراهای بررسی موارد علوم، تحقیقات و فناوری به شماره 306280/و مورخ 26/12/1399 ، به موجب این حکم جناب عالی برای مدت دو سال به عنوان رییس شورای بررسی موارد خاص استانی منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با استفاده از تمام ظرفیت های آیین نامه به ویژه اختیارات ماده 7 و همکاری سایر اعضا در خصوص پرونده های مطروحه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی تحت پوشش آن استان در شورای مذکور با رعایت عدالت و مصالح آموزش عالی کشور تصمیم گیری نمایید. توفیق روز افزون جنابعالی را از خداوند منان مسئلت دارم.

دکتر مجتبی صدیقی

معاون وزیر و رییس سازمان و رییس شورای بررسی موارد خاص مرکزی

 
برای دریافت فایل pdf نامه بر روی لینک زیر کلیک نمایید: 
 
تاریخ:
1400/02/19
تعداد بازدید:
2829
منبع:
دانشگاه اصفهان
آدرس: اصفهان، میدان آزادی، دانشگاه اصفهان
کدپستی: 8174673441
E-mail: Info[at]ui.ac.ir
تلفن: 2640-03137932128 تلفکس: 03136687396
Powered by DorsaPortal