۱۳۹۹ چهارشنبه ۳۰ مهر
FA
دانشگاه اصفهان
پيام تبريك رييس دانشگاه اصفهان به مناسبت آغاز سال 1399
دكتر هوشنگ طالبي، رييس دانشگاه اصفهان فرا رسيدن سال نو را به تمام آحاد و اقشار مختلف و خصوصا" اساتيد، كاركنان و دانشجويان تبريك گفت.

دكتر هوشنگ طالبي، رييس دانشگاه اصفهان فرا رسيدن سال نو را به تمام آحاد و اقشار مختلف و خصوصا" اساتيد، كاركنان و دانشجويان تبريك گفت.

  متن پيام به شرح زير است:

  يا مقلب القلوب و الابصار           يا مدبر الليل و النهار

  يا محول الحول و الاحوال           حول حالنا الي احسن الحال

   دانشجويان عزيز، همكاران گرامي كارمندان شريف و استادان معزز

 با اهداء سلام، تحيت و احترام

 سالي كه گذشت ورق ديگري بر تقويم عمر دانشگاه كهن و بزرگ اصفهان با همه فراز و نشيب هايش افزود. اين سال را مردم شريف ما با سيل هاي بنيان كن شروع و آن را با شيوع ويروس كرونا به پايان مي برند. در طول سال تلخي ها و شيريني هايي را پشت سر گذاشتيم. از دست دادن عزيزاني از جامعه خود و به دست آوردن فرهيختگاني كه به ما پيوستند. دانش آموختگاني كه دانشگاه را ترك و نو دانشجوياني كه صحن دانشگاه را به قدوم خود مزين كردند. گذشت آنچه بود و نگاه ما به پيش رو است كه روزي نو و با بهار آغاز مي گردد.

بهار، آغاز فصل رويش دوباره، سرشار از جلوه هاي ناب آفرينش و بهترين تجلي معنوي و آييني در پاسداشت طبيعت است و نوروز ميراث ماندگار و باشكوه فرهنگ و تمدن والاي ايران اسلامي است. نوروزي ديگر از راه رسيده تا روزمان را نو كند و خمودگي، كسالت و سكون را از روح و روانمان بزدايد؛  نوروز ديرينه اي  است كه به رغم كهنسالي خود، رويش، جواني و نشاط را به همگان هديه مي كند و غبار خستگي و پژمردگي را از هر چه پيرامون خود بوده وهست مي زدايد و به همه چيز تازگي مي بخشد.

اينجانب، فرارسيدن نوروز باستاني و تقارن آن با فرخنده اعياد مبارك و ايام پر خير و بركت شعبانيه را به فال نيك گرفته و آغاز سال جديد و بهار طبيعت را به مردمان پاك، متدين، نيك سرشت، انقلابي و شرافتمند استان اصفهان و به ويژه به پزشكان، پرستاران و كادر درماني بيمارستان ها كه در خط مقدم مبارزه با بيماري كرونا مشغول خدمت هستند و همچنين به تمامي اعضاي محترم هيات علمي و غير هيات علمي خدوم و دانشجويان عزيز دانشگاه اصفهان تبريك مي گويم و پروردگار متعال را شاكرم كه در سال1398، سالي كه دانشگاه اصفهان توانست با تلاش و همت بي دريغ اساتيد فرهيخته، كارمندان تلاشگر و دانشجويان نخبه خود با فراهم آوردن زير ساخت هاي لازم با فعاليت هاي آموزشي و پژوهشي و كيفي سازي اين فعاليت ها در مسير حركت به سمت ارتقاء به تراز بين المللي 5 دانشگاه برتر كشور گام هاي موثري بردارد.

     اميد است همكاران ارجمند و دانشجويان گرامي با استعانت از ذات لايزال الهي و در سايه توجهات حضرت بقيه الله الاعظم مهدي موعود (عج) و با بهره گيري از توانمندي هاي شايسته خويش، در مسير خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران پايدار و پيروز باشند.

   دكتر هوشنگ طالبي

رييس دانشگاه اصفهان

نوروز 1399

تاریخ:
1398/12/29
تعداد بازدید:
542
منبع:
Powered by DorsaPortal